wtorek-piątek 10:00 - 20:00

sobota  10:00 - 14:00

Godziny otwarcia

Kontakt

szkoleniapsowpsubrat@gmail.com

O mnie

Joanna Śliwa - instruktor

 

Urodziłam się w Krakowie. Tam mieszkałam przez 28 lat. Tam też prowadziłam zajęcia, w trakcie których pomagałam kursantom zbudować, bądź naprawić, prawidłową relację na linii przewodnik-pies. Decyzja o przeprowadzce na drugi koniec Polski nie była dla mnie łatwa. Jednak chęć samorealizacji w połączeniu z poszerzeniem wiedzy odnośnie czworonogów była silniejsza. I tak ukończyłam studia inżynierskie na kierunku Zoofizjoterapia na Politechnice Bydgoskiej o specjalności Fizjoterapia Zwierząt Towarzyszących z wynikiem bardzo dobrym. Dzięki temu miałam możliwość poszerzyć swoją wiedzę również o zakres psiej fizjologii oraz anatomii, którą z powodzeniem wykorzystuję w trakcie pracy z czworonogami. Człowiek uczy się przez całe życie, dlatego pracuję nie tylko nad aspektem psychicznym psiego charakteru, ale również nad ich fizycznym dobrostanem.

W pracy z psami wykorzystuję między innymi takie zagadnienia jak elementy psiego fitnessu w celu budowania świadomości ciała a także pewności siebie u psów (przy zastosowaniu odpowiednich przyrządów), tropienia użytkowego, podstawowe posłuszeństwo, a metody pracy zawsze dobieram indywidualnie do każdego przypadku. W zajęciach często uczestniczą również moje prywatne psy.

Równolegle, oprócz zajęć z kursantami, prowadzę również zajęcia dla studentów studiów podyplomowych na kierunku Psychologia Zwierząt Towarzyszących na Politechnice Bydgoskiej z przedmiotu Elementy Szkolenia Psów.

Dodatkowo w grudniu 2023 ukończyłam kurs Instruktora Fitnessu dla Psów w Studium Fizjoterapii Zwierząt w Warszawie.

Bydgoszcz, Szubin

E

+48 509372625